Приховані петлі

Приховані дверні петлі: переваги та недоліки в користуванні

Приховані петлі останнім часом набули великої популярності. Їх використовують для дверних конструкцій, які виготовлені з різних матеріалів, які встановлюють під час оформлення вхідних і міжкімнатних отворів. Адже вони надають красивого вигляду та забезпечують додатковою безпекою помешкання. До основних переваг використання прихованих дверних петель можна віднести:

Безпека. Саме використання прихованих дверних петель унеможливить потрапляння до квартири «непроханих гостей» шляхом їх спилювання. Це часто трапляється коли використовують звичайні зовнішні петлі, але в нашому випадку, зловмисники просто не матимуть до них доступу. 

Надійність. Приховані петлі є довговічними та служитимуть вам протягом багатьох років. Як свідчить статистика, вони швидко не ламаються і не потребують частих візитів майстрів для їх регулювання чи заміни.

Красиві двері. Дверні петлі є прихованими, а відповідно їх непомітно. Завдяки цьому двері виглядають естетично та привабливо, адже вони зливаються з стіною і не мають ніяких виступів.

Міцність. Приховані дверні петлі є міцними та надійними. Саме тому їх найчастіше використовують для броньованих вхідних дверей. Завдяки цьому у вас не виникатимуть проблеми з просіданням дверей, а також з порушенням їх правильного відкривання-закривання.

Про приховані дверні петлі можна сказати, що вони не мають недоліків. Проте, щоб вони правильно функціонували, потрібно видалити весь будівельний бруд, який потрапив на фурнітуру під час встановлення дверей. Адже це може призвести до руйнування механізмів та їх швидкої заміни або ремонту. Тому одразу після встановлення дверей очистіть їх від пилу та бруду, особливо в місцях з’єднання дверної коробки з рухомою частиною дверей – дверним полотном.


In Wood двері міжкімнатні
In Wood - бездоганність і стиль

Приховані двері( невидима алюмінієва коробка)

Приховані двері - це ноу-хау в області інтер'єрного дизайну. Секрет в тому, що дверне полотно виконується в тон стіни, в якій воно розташоване - під дерево, під фарбування, під шпалери і т.п.  

Приховані петлі
Приховані петлі - практичний та сучасний вид фурнітури.
Двері металеві вхідні Термопласт Плюс
Termoplast+ найбільший виробник вхідних дверей у Західній Україні пропонує сертифіковані вироби власного виробництва
KORFAD (Корфад)
Наша мета - зробити життя своїх клієнтів красивим, комфортним і безтурботним!
Міжкімнатні шпоновані двері «Альбері»
Двері - як витвір мистецтва, надійне на століття і йде у вічність.
Вхідні двері ТМ Steelguard ( Стілгард )
ТМ Steelguard ( Стілгард) - доступні ціни,  не менше 100 варіантів дизайну в різних стилях; більше 1500 дверей завжди у наявності на складі;  постійне оновлення асортименту; знижки та акції.
Двері міжкімнатні «RODOS» ( Родос)
«RODOS»- нові ідеі, унікальний дизайн.
Paolo Rossi( Паоло Россі) моделі ХР
Двері вхідні металеві ТЕРМОПЛЮС

Компанія «Термоплюс» – це професійний виробник вхідних дверей

Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA
Збільшити приміщення візуально з міжкімнатними скло-каркасними дверима AXIOMA
SWS - це функціональність, зручність і комфорт.
Розсувні металопластикові системи SWS – найкраще рішення для Вашого будинку!
Дерев’яне підвіконня Alber
Дерев’яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному автоматизованому європейському обладнані, завдяки чому ми можемо відслідковувати точні геометричні розміри на кожному етапі виробництва.
Дерев'яне підвіконня Ganz

Основу підвіконня утворює водостійка плита (береза, вільха), яка під впливом вологи та перепадів температур не деформується. А якісне покриття, підібране спеціалістами провідної австрійської фірми EGGER, робить поверхню стійкою до механічних та хімічних впливів.
Переваги підвіконня DANKE

Підвіконня - стильний аксесуар, що прикрашає інтер'єр, а ще - це корисна площа, яку можна ефективно використовувати..