Розсувні системи

Переглянути каталог розсувних дверей


Системи розсувних дверей. Звичайні двері "відбирають" у приміщення частину простору, а можуть і заважати проходу в суміжній кімнаті. Вирішенням цієї проблеми є міжкімнатні розсувні двері. З їх допомогою Ви не лише збережете простір Вашого помешкання, але і прикрасите інтер'єр. Системи розсувних, це поєднання комфорту і естетики. Головне завдання, яке вирішують ці конструкції, - це оптимізація простору.

 Міжкімнатні двері розсувного типу - це ідеальне рішення для економії корисного житлового простору. Системи розсувних міжкімнатних дверей представлені в нашому салоні декількома моделями. Пропонуємо наступні розсувні системи: HERKULES і NOVUM - відмінна система для розсувних дверей - легкий монтаж, безшумне і легке ковзання, довговічна і солідна система, максимальна вага дверної секції 50 або 100 кг. Товщина полотен від 16мм до 40мм. Розсувні полотна можуть бути виготовлені з сосни шпонованої дубом, з масиву сосни і МДФ будь-яких розмірів. Модельний ряд і кольорова гама досить широкі - це дозволить Вам вибрати саме ту систему, яка підійде Вам, ідеально підійде до інтер'єру і планування. Не упускайте такого вигідного придбання, принесіть до свого будинку затишок і комфорт. 

_____________________________________________________________________________


Варіанти розсувних систем :

Одностулкові двері. Зрушення в металічний пенал з обрамленням отвору з одної сторони.


Двостулкові двері. Зрушення в металічний пенал з обрамленням отвору з двох сторін.


Двостулкові двері. Зрушення в металічний пенал, без обрамлення отвору. Стіна до 10 см.


Одностулкові двері. Зрушення вздовж стіни, без обрамлення отвору.


 Двостулкові двері. Зрушення вздовж стіни, без обрамлення отвору.


Одностулкові двері. Зрушення вздовж стіни з обрамленням отвору.


Двостулкові двері. Зрушення вздовж стіни з обрамленням отвору.


Двостулкові двері. Зрушення в межах стінового отвору без його обрамлення.

Двері міжкімнатні Папа Карло
Фабрику «Папа Карло» засновано в 1996 р.
За 19 років створене підприємство, аналогів якому немає в Україні.
Основною перевагою компанії є виробництво високоякісної продукції.
Ламінат MY-FLOOR
Продукція MY FLOOR не просто відповідає заявленим нормам, вона перевершує їх! Це пов'язано з тим що MY FLOOR є підприємством повного циклу і розташовує безліч контрольно-вимірювальних приладів. Тому компанія гарантує якість і надійність виробленої нею продукції.
Дерев'яне підвіконня Ganz

Основу підвіконня утворює водостійка плита (береза, вільха), яка під впливом вологи та перепадів температур не деформується. А якісне покриття, підібране спеціалістами провідної австрійської фірми EGGER, робить поверхню стійкою до механічних та хімічних впливів.
Переваги підвіконня DANKE

Підвіконня - стильний аксесуар, що прикрашає інтер'єр, а ще - це корисна площа, яку можна ефективно використовувати..
Шпоновані двері FADO
  Ми виробляємо якісні міжкімнатні шпоновані двері. Сучасні моделі доповнять вашу квартиру, будинок чи приміщення. Різні забарвлення і вибір заповнення забезпечують великий набір рішень, які можна застосувати на етапі дизайну.  
Двері з масиву ясеня
 Міжкімнатні двері з масиву ясеня є одним з ключових елементів дизайну, який має важливий вплив на загальну гармонійність інтер'єру. Вони створюють.. 
Двері з масиву сосни
В інтер'єрі приміщення двері відіграють не останню роль і обрати які саме, завжди непросто. Двері з масиву натурального дерева — хороший вибір! Тепле, живе дерево формує затишну атмосферу..
Вітражі. Скло з піскоструйною обробкою.

Технологія Тіффані - найбільш поширена технологія виготовлення вітражів. Вітраж, виготовлений за цією технологією настільки витончений, що..

Двері з МДФ
Що таке МДФ ? Особливості технології виробництва МДФ полягають в тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон..
Пам'ятка покупцеві
Міжкімнатні двері для нас є елементом інтер'єру, що доповнюють й завершують його. Але одночасно двері міжкімнатні виконують й інші функції.. 
Підвісна стеля Грильято
Цей вид оздоблювального матеріалу формує на стелі грати (або комірки), які збирається з алюмінієвих направляючих. Розміри ячейок у гратах можна вибирати із стандартних розмірів..
Касетні підвісні стелі
Касетні стелі з алюмінію це відмінний варіант оформлення стелі для будь-якого інтер'єру. Особливості конструкції дозволяють гармонійно вмонтувати стелю навіть при наявності виїмок, виступів або неправильної геометрії стелі..
Рейкові підвісні стелі
Рейкові підвісні стелі - ідеальне рішення для оформлення стелі ванної кімнати, санвузлу, балкону, коридору в житлових будинках. І оформлення вхідних груп, ліфтів, коридорів в комерційних будівлях..
 
Металопластикові вікна ARCADA
Металопластикове вікно ARCADA виділяється сучасним дизайном, а саме округлими лініями. Округлені фальци і фігурний штапік створюють бездоганний зовнішній вигляд, який вписується в інтер'єр будь-якого приміщення. Вікна ARCADA виготовлені з..
Дерев'яні вікна (євробрус). ТМ Модерн
Дерев'яні вікна, зберігаючи живу красу, теплоту та комфорт дерева, чудово підходять до любого інтерє'ру — від класики до модерну, поєднуються з меблями, дверима та паркетом..