Розсувні системи

Переглянути каталог розсувних дверей


Системи розсувних дверей. Звичайні двері "відбирають" у приміщення частину простору, а можуть і заважати проходу в суміжній кімнаті. Вирішенням цієї проблеми є міжкімнатні розсувні двері. З їх допомогою Ви не лише збережете простір Вашого помешкання, але і прикрасите інтер'єр. Системи розсувних, це поєднання комфорту і естетики. Головне завдання, яке вирішують ці конструкції, - це оптимізація простору.

 Міжкімнатні двері розсувного типу - це ідеальне рішення для економії корисного житлового простору. Системи розсувних міжкімнатних дверей представлені в нашому салоні декількома моделями. Пропонуємо наступні розсувні системи: HERKULES і NOVUM - відмінна система для розсувних дверей - легкий монтаж, безшумне і легке ковзання, довговічна і солідна система, максимальна вага дверної секції 50 або 100 кг. Товщина полотен від 16мм до 40мм. Розсувні полотна можуть бути виготовлені з сосни шпонованої дубом, з масиву сосни і МДФ будь-яких розмірів. Модельний ряд і кольорова гама досить широкі - це дозволить Вам вибрати саме ту систему, яка підійде Вам, ідеально підійде до інтер'єру і планування. Не упускайте такого вигідного придбання, принесіть до свого будинку затишок і комфорт. 

_____________________________________________________________________________


Варіанти розсувних систем :

Одностулкові двері. Зрушення в металічний пенал з обрамленням отвору з одної сторони.


Двостулкові двері. Зрушення в металічний пенал з обрамленням отвору з двох сторін.


Двостулкові двері. Зрушення в металічний пенал, без обрамлення отвору. Стіна до 10 см.


Одностулкові двері. Зрушення вздовж стіни, без обрамлення отвору.


 Двостулкові двері. Зрушення вздовж стіни, без обрамлення отвору.


Одностулкові двері. Зрушення вздовж стіни з обрамленням отвору.


Двостулкові двері. Зрушення вздовж стіни з обрамленням отвору.


Двостулкові двері. Зрушення в межах стінового отвору без його обрамлення.

Paolo Rossi моделі ХР
Двері вхідні металеві ТЕРМОПЛЮС

Компанія «Термоплюс» – це професійний виробник вхідних дверей

Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA
Збільшити приміщення візуально з міжкімнатними скло-каркасними дверима AXIOMA
SWS - це функціональність, зручність і комфорт.
Розсувні металопластикові системи SWS – найкраще рішення для Вашого будинку!
Дерев’яне підвіконня Alber
Дерев’яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному автоматизованому європейському обладнані, завдяки чому ми можемо відслідковувати точні геометричні розміри на кожному етапі виробництва.
Двері міжкімнатні Папа Карло
Фабрику «Папа Карло» засновано в 1996 р.
За 19 років створене підприємство, аналогів якому немає в Україні.
Основною перевагою компанії є виробництво високоякісної продукції.
Дерев'яне підвіконня Ganz

Основу підвіконня утворює водостійка плита (береза, вільха), яка під впливом вологи та перепадів температур не деформується. А якісне покриття, підібране спеціалістами провідної австрійської фірми EGGER, робить поверхню стійкою до механічних та хімічних впливів.
Переваги підвіконня DANKE

Підвіконня - стильний аксесуар, що прикрашає інтер'єр, а ще - це корисна площа, яку можна ефективно використовувати..
Шпоновані двері FADO
  Ми виробляємо якісні міжкімнатні шпоновані двері. Сучасні моделі доповнять вашу квартиру, будинок чи приміщення. Різні забарвлення і вибір заповнення забезпечують великий набір рішень, які можна застосувати на етапі дизайну.  
Двері з масиву ясеня
 Міжкімнатні двері з масиву ясеня є одним з ключових елементів дизайну, який має важливий вплив на загальну гармонійність інтер'єру. Вони створюють.. 
Двері з масиву сосни
В інтер'єрі приміщення двері відіграють не останню роль і обрати які саме, завжди непросто. Двері з масиву натурального дерева — хороший вибір! Тепле, живе дерево формує затишну атмосферу..
Вітражі. Скло з піскоструйною обробкою.

Технологія Тіффані - найбільш поширена технологія виготовлення вітражів. Вітраж, виготовлений за цією технологією настільки витончений, що..

Двері з МДФ
Що таке МДФ ? Особливості технології виробництва МДФ полягають в тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон..
Пам'ятка покупцеві
Міжкімнатні двері для нас є елементом інтер'єру, що доповнюють й завершують його. Але одночасно двері міжкімнатні виконують й інші функції.. 
Підвісна стеля Грильято
Цей вид оздоблювального матеріалу формує на стелі грати (або комірки), які збирається з алюмінієвих направляючих. Розміри ячейок у гратах можна вибирати із стандартних розмірів..