Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA

За обсягами виробництва скло-каркасних міжкімнатних дверей Фабрика дверей AXIOMA займає лідируючі позиції.    

Унікальність технологічного процесу

Технологія виробництва скло-каркасних дверей забезпечує не тільки гарний зовнішній вигляд, але і невисоку вартість продукції порівняно із закордонними аналогами.

Довговічність експлуатації

Нанесення малюнка піскоструйкою гарантує його довговічність.

Завдяки дзеркальним і скляним елементам Ваш будинок стане вишуканим і елегантним, а малюнок на таких дверях додасть їм глибину і об'ємність. Ще однією перевагою такого малюнка є непрозорість дверей, що дозволяє використовувати їх у спальних і ванних кімнатах.


У числі інших переваг - хороша звуко- і теплоізоляція, надійність, довгий термін служби, міцність. Лаконічний і стильний зовнішній вигляд скло-каркасної міжкімнатних дверей AXIOMA дозволяє використовувати конструкції зі скла в будь-якому інтер'єрі, у тому числі в сучасному, виконаному в стилі Hi-Tech.За допомогою сучасного обладнання, застосовуваного при піскоструминній обробці скляних і дзеркальних поверхонь, є можливість нанесення малюнка високого ступеня складності. Будь-яка Ваша ідея, навіть у найскладнішому графічному вигляді, може прикрасити Ваші двері.

До Ваших послуг команда справжніх професіоналів, які якісно і швидко виконають саме сміливе ваше бажання. Завдання нашої компанії - двері, які подарують вашому будинку затишок і безпеку, а Вам - гарний настрій і задоволеність результатом. Для цього в нашому арсеналі є всі найновіші, якісні технології та інструменти.

Двері АКСІОМА - це надійність, довговічність, доступна ціна та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Плануючи своє майбутнє житло Ви можете фантазувати про будь-якому інтер'єрі і не переживати про те, чи знайдете Ви на ринку товарів придатну вам деталь.

In Wood двері міжкімнатні
In Wood - бездоганність і стиль

Приховані двері( невидима алюмінієва коробка)

Приховані двері - це ноу-хау в області інтер'єрного дизайну. Секрет в тому, що дверне полотно виконується в тон стіни, в якій воно розташоване - під дерево, під фарбування, під шпалери і т.п.  

Приховані петлі
Приховані петлі - практичний та сучасний вид фурнітури.
Двері металеві вхідні Термопласт Плюс
Termoplast+ найбільший виробник вхідних дверей у Західній Україні пропонує сертифіковані вироби власного виробництва
KORFAD (Корфад)
Наша мета - зробити життя своїх клієнтів красивим, комфортним і безтурботним!
Міжкімнатні шпоновані двері «Альбері»
Двері - як витвір мистецтва, надійне на століття і йде у вічність.
Вхідні двері ТМ Steelguard ( Стілгард )
ТМ Steelguard ( Стілгард) - доступні ціни,  не менше 100 варіантів дизайну в різних стилях; більше 1500 дверей завжди у наявності на складі;  постійне оновлення асортименту; знижки та акції.
Двері міжкімнатні «RODOS» ( Родос)
«RODOS»- нові ідеі, унікальний дизайн.
Paolo Rossi( Паоло Россі) моделі ХР
Двері вхідні металеві ТЕРМОПЛЮС

Компанія «Термоплюс» – це професійний виробник вхідних дверей

Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA
Збільшити приміщення візуально з міжкімнатними скло-каркасними дверима AXIOMA
SWS - це функціональність, зручність і комфорт.
Розсувні металопластикові системи SWS – найкраще рішення для Вашого будинку!
Дерев’яне підвіконня Alber
Дерев’яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному автоматизованому європейському обладнані, завдяки чому ми можемо відслідковувати точні геометричні розміри на кожному етапі виробництва.
Дерев'яне підвіконня Ganz

Основу підвіконня утворює водостійка плита (береза, вільха), яка під впливом вологи та перепадів температур не деформується. А якісне покриття, підібране спеціалістами провідної австрійської фірми EGGER, робить поверхню стійкою до механічних та хімічних впливів.
Переваги підвіконня DANKE

Підвіконня - стильний аксесуар, що прикрашає інтер'єр, а ще - це корисна площа, яку можна ефективно використовувати..