Вхідні двері ТМ Steelguard ( Стілгард )

Вхідні металеві двері Стілгард - це серія універсальних дверей, які підійдуть в заміський будинок і квартиру в багатоповерховому будинку. Бронедвері складаються з декількох напрямків, це металеві двері зовні і МДФ всередині, а також МДФ покриті Ізраїльської плівкою Vinоrit. Для споживача є широкий вибір того що йому більше сподобатися або підійде під зовнішню обробку будинку або квартири. Представлена ​​колекція унікальна своєю міцністю і якістю виготовлення. Двері мають вагу близько 120 кг, що не дає приводу засумніватися в їх надійності і бути впевненим в захисті.

   
Виробник з розумом підійшов до виробництва даної колекції і впровадив туди нові технології і винаходи, які були знайдені на дверному ринку. У деяких моделях присутній потрійний контур ущільнення, що не дозволить жодному протягу, або найсильнішому холоду потрапити до вас в будинок. Так само не був втрачений момент безпеки, всі двері оснащені антизрізами і дуже міцними замками, які стануть захистом і опорою. Рекомендувати дану продукцію однозначно можна, адже за невелику плату, ви отримуєте 120 кг захисту вашого приватного будинку або квартири, а це важливо в нинішній час. 
In Wood двері міжкімнатні
In Wood - бездоганність і стиль

Приховані двері( невидима алюмінієва коробка)

Приховані двері - це ноу-хау в області інтер'єрного дизайну. Секрет в тому, що дверне полотно виконується в тон стіни, в якій воно розташоване - під дерево, під фарбування, під шпалери і т.п.  

Приховані петлі
Приховані петлі - практичний та сучасний вид фурнітури.
Двері металеві вхідні Термопласт Плюс
Termoplast+ найбільший виробник вхідних дверей у Західній Україні пропонує сертифіковані вироби власного виробництва
KORFAD (Корфад)
Наша мета - зробити життя своїх клієнтів красивим, комфортним і безтурботним!
Міжкімнатні шпоновані двері «Альбері»
Двері - як витвір мистецтва, надійне на століття і йде у вічність.
Вхідні двері ТМ Steelguard ( Стілгард )
ТМ Steelguard ( Стілгард) - доступні ціни,  не менше 100 варіантів дизайну в різних стилях; більше 1500 дверей завжди у наявності на складі;  постійне оновлення асортименту; знижки та акції.
Двері міжкімнатні «RODOS» ( Родос)
«RODOS»- нові ідеі, унікальний дизайн.
Paolo Rossi( Паоло Россі) моделі ХР
Двері вхідні металеві ТЕРМОПЛЮС

Компанія «Термоплюс» – це професійний виробник вхідних дверей

Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA
Збільшити приміщення візуально з міжкімнатними скло-каркасними дверима AXIOMA
SWS - це функціональність, зручність і комфорт.
Розсувні металопластикові системи SWS – найкраще рішення для Вашого будинку!
Дерев’яне підвіконня Alber
Дерев’яне підвіконня Alber виготовляється на сучасному автоматизованому європейському обладнані, завдяки чому ми можемо відслідковувати точні геометричні розміри на кожному етапі виробництва.
Дерев'яне підвіконня Ganz

Основу підвіконня утворює водостійка плита (береза, вільха), яка під впливом вологи та перепадів температур не деформується. А якісне покриття, підібране спеціалістами провідної австрійської фірми EGGER, робить поверхню стійкою до механічних та хімічних впливів.
Переваги підвіконня DANKE

Підвіконня - стильний аксесуар, що прикрашає інтер'єр, а ще - це корисна площа, яку можна ефективно використовувати..