Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Дубові двері (з масиву дуба)

Дубові двері (з масиву дуба)

 (0)

  Корисна інформація

Деревина дуба є досить поширеною в справі будівництва. З дуба роблять не лише всілякі аксесуари, але і обробляють повністю внутрішню частину приміщення, що дуже оригінально виглядає і приваблює  багатьох дизайнерів, які знаходять все нові і нові рішення для використання деревини.

Звичайно ж  впродовж багатьох століть, використання деревини дуба застосовується при виготовленні дверей.

Двері з дуба є досить поширеним виробом і у наш час. Як відомо, багато людей дотримуються класичної тенденції у виборі дверей. І тому вибирають саме дерев'яні двері, а дубові двері приваблюють  своєю міцністю і могутністю.

Дубові двері часто роблять на індивідуальне замовлення, тому що їх розмаїття вражає - дубові двері можуть бути прямі й арочні, глухі й під скло, зовнішні й міжкімнатні,  будь-яких розмірів і, звичайно ж, дизайну. Адже дуже красиво, коли дубові двері виготовлені з урахуванням стилю квартири або будинку, кольору й особливостей меблів і стін.

Як матеріал для виготовлення дверей дуб складний тим, що його складніше обробляти, чим, наприклад, сосну. Проте дуб, як і всі останні дерева, які використовуються для виготовлення дверей, володіє оригінальним кольором і запахом. Звичайно ж, його не можна порівняти із запахом сосни, яка має добре відчутний запах, але і в дуба є свій аромат.

Дубові двері, просто в силу їх елітності, повинні виконуватися на високому технічному рівні, коли навіть допоміжні матеріали типу фурнітури проходять суворий відбір між розповсюдженими виробами зі сталі латуні, бронзи, хрому й ін. Якість стосується і вибору деревини вищого сорту, і особливої конструкції, що виключає поведення дверей, і високої точності збирання дубових дверей, і захисту їх від гниття й тертя.

А сучасне обладнання із застосуванням новітніх технологій забезпечить і будь-яке художнє рішення, і потрібні характеристики дубових дверей, такі як звукоізоляція й теплоізоляція.  Дубові двері можна сполучити й з різними видами декоративного скла - напівдзеркального, матового, напівпрозорого, під бронзу й т.д., аж до вітражів.

Нововведення в технології виготовлення дубових дверей пов'язані з тим, що масив деревини, особливо якщо не дотримані всі технології виготовлення, може змінити свої лінійні розміри при різкій зміні рівня вологості, за яким, відповідно доводиться стежити, якщо встановлені дубові двері із чистого масиву. Для нормальної експлуатації дверей вологість у приміщенні повинна невпинно підтримуватися в межах 40-60%. Тому вважається, що комбіновані двері більше стійкі до змін вологості, що розширює можливості їх застосування, і дозволяє збільшити термін експлуатації.

Із цими ж цілями дубові двері обов'язково просочують спеціальним складом для захисту від зовнішніх впливів або додають лакофарбове покриття, що уможливлює їхнє застосування в якості зовнішніх. Звичайно, дубові двері найбільш естетично виглядають, коли природна структура їх деревини зберігається для загального огляду. Для цього використовується прозора тонуюча обробка лаком під будь-який відтінок. Одночасно дубові двері залишаються стійкими до атмосферних впливів, тому що покриття буде перешкоджати проникненню вологи й розбуханню деревини або пересиханню їх при низької вологості. Чим якісніше буде покриття, тим довше прослужать двері. Для установки комфортних температурно-вологих  умов бажано підтримати дерево живими кімнатними рослинами, регулярно проводити вологе прибирання. І тоді дубові двері вірою й правдою прослужить вам не один десяток років.

Такими, виготовленими за всіма правилами дубовими дверима не соромно прикрасити  банки, ресторани,  концертні зали, підкресливши респектабельність установи, і заміські будинки, скориставшись затишком і теплом натуральної деревини.

 (0)

Догори