Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Двері нестандартних розмірів

Двері нестандартних розмірів

 (0)

  Корисна інформація

Враховуючи, що наше місто, багате архітектурними пам’ятками часів Польської та Австро-Угорської імперіїї, а особливо в центрі міста багато будинків з польськими та австрійськими квартирами, в яких височенні стеля та просторі кімнати, відповідно висота дверей є абсолютно нестандартною, а саме виходить за межі розмірів стандартних дверей (2050-2100мм) — власникам таких помешкань не є легко знайти та замовити двері таких нестандартних розмірів.

Тому ми пропонуємо двері індивідуального виготовлення — виготовлені чітко за розмірами існуючих проємів. Такі двері виготовляються будь-якої ширини і висоти, товщина коробки може відповідати розміру товщини стіни. Крім одинарних та подвійних дверей двері можуть бути посувні двері.  Можливе виготовлення порогів до дверей, декоративної лиштви та порталів. Також виготовляються обшивки дверних проємів, арочні коробки, портали та інше.

Двері індивідуальних розмірів можуть бути виготовлені з масиву дуба, ясеня, сосни а також шпоновані дубом .Вибір моделей , кольорів є достатньо широким для того, щоб зробити Ваш інтер'єр досконалим. Багато з таких моделей представлені на сайті та нашому виставковому салоні з якими Ви можете ознайомитись.

Двері під індивідуальні розміри виготовляються такими відомими фабриками як"Ваші двері", "Прокс”,"Paolo Rossi”, "Гранд” . Багаторічний досвід роботи, можливість оригінальних та нестандартних рішень, використання найрізноманітніших сучасних тенденцій, вміння задовільнити будь-які дизайнерські вимоги дали можливість цим виробникам бути відомими не лише в Україні а й за кордоном.

Для сучаних приватних будинків, де в більшості випадків, рідко можна зустріти дверні проєми стандартних розмірів, де потрібно зберегти простір та дотриматись дизайну, двері індивідуальних розмірів (нестандартних), також є необхідними.

Великою популярністю і практичністю сьогодні стали посувні (розсувні) двері, які також виготовляються чітко під розмір, найчастіше їх ставлять ті, хто хоче збільшити корисну площу приміщення або ті, хто прагне до сучасного сьогодні мінімалізму. Це модне та зручне рішення для будь-якого інтер’єру.

 (0)

Догори