Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Двері вхідні металеві з терморозривом

Двері вхідні металеві з терморозривом

 (4)

  Корисна інформація

Що таке терморозрив і для чого він?

Що таке терморозрив і навіщо він потрібен?

Вхідні двері в приватному будинку – один з найголовніших елементів теплоізоляції приміщення. У холодну пору року – це межа між теплим приміщенням і морозною вулицею. Метал, як відомо, є прекрасним провідником тепла. Для того, щоб зберегти тепло в будинку, виробники вхідних металевих дверей використовують різні теплоізоляційні матеріали. Двері з трьома контурами ущільнення TM STEELGUARD мають дуже високі теплоізоляційні властивості, завдяки наповнювачу – мінеральній ваті, декоративним накладними панелям МДФ і трьом ущільнювачам по периметру дверного полотна, які запобігають потраплянню холодного повітря в приміщення. Однак металева конструкція дверей в деяких місцях в сильні морози остигає, утворюючи так звані «містки холоду». З цієї причини відбувається промерзання металевої конструкції дверей. Тепле, вологе повітря в приміщенні зіткнувшись з холодною поверхнею металу утворює конденсат на дверях. В результаті чого, можна спостерігати вологу на поверхні дверей, а при температурі близько -10 градусів і нижче – іній. Вода на поверхні металевих дверей викликає корозію металу, вздуття плівки та деформацію МДФ панелі.

Рішення проблеми – холодний тамбур

Сумлінні виробники вхідних металевих дверей рекомендують облаштовувати в котеджі холодний тамбур. Це невелике неопалюване (або слабо опалювальне) приміщення, яке відокремлює вхідні двері від будинку і закривається додатково іншими вхідними або міжкімнатними дверима. Такім чином, створюється «шлюз», який перешкоджає контакту теплого, насиченого вологою повітря з поверхнею вхідних дверей. Але і така споруда не гарантує відсутність конденсату на поверхні при зовнішній температурі нижче 10 градусів.

Тамбур побудувати неможливо? Яке є рішення

Конструкторським бюро TM STEELGUARD була розроблена така конструкція дверей, яка не має містків холоду. І рама, і полотно складаються з двох частин: зовнішньої і внутрішньої. Між ними знаходиться натуральний утеплювач товщиною 5 мм. Такім чином, зовнішня, холодна частина конструкції не стикається з внутрішньою. Внутрішня сторона не втрачає тепло, зберігаючи кімнатну температуру. На поверхні дверей зсередини немає точки роси, а значить на ній не утворюється конденсат. Таким чином, ваш будинок надійно захищений від холоду, а вхідні двері від корозії.

 (4)

Догори