Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Двері з масиву сосни

Двері з масиву сосни

 (0)

  Корисна інформація

В інтер'єрі приміщення двері відіграють не останню роль і обрати які саме, завжди непросто. Центр Дверей "Salvadoor" у Львові пропонує двері з масиву сосни, які виготовляються під індивідуальні розміри з широкими коробками, як гладкими, так і тафльованими, з четвертю на полотні і на коробці, з врізаними замками та завісами італійського виробництва.

Міжкімнатні двері  з масиву сосни  виглядають ефектно і дорого. Натуральна природна краса сосни говорить про відмінний смак господарів. Крім того, двері з масиву деревини мають низьку тепло- і звукопровідність, це дозволяє зберегти в кімнатах свій мікроклімат та відчути акустичний комфорт.

При виготовлення соснових дверей використовуються лакофарбові матеріали німецького виробництва, на водяній основі екологічно чисті і безпечні як при виготовленні так і в експлуатації. Сучасні покриття на водяній основі довше зберігають еластичність, мають більш високу міцність, зберігають блиск, а також захищають масив сосни від загнивання, пошкодження різними шкідниками і при цьому дають їй "дихати", продовжуючи термін придатності готового виробу.

Вся продукція пройшла гігієнічні випробування і має всі необхідні сертифікати. Також є можливість виготовити декоративні капітелі.

Двері з масиву сосни — це відмінне дизайнерське рішення для вашої оселі. Двері з масиву натурального дерева — хороший вибір! Тепле, живе дерево формує затишну атмосферу домашнього вогнища, дарує яскраву гаму позитивних емоцій, комфорт і почуття захищеності.

 (0)

Догори