Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Двері з МДФ

Двері з МДФ

 (0)

  Корисна інформація

Що таке МДФ ?

Абревіатура МДФ - калька з англійської скорочення MDF - Medium Density Fiberboard (деревостругана плита середньої щільності). Розробка МДФ стала результатом вдосконалення технологій, що застосовувалися при виготовленні ДВП (деревно-волокнистих плит).

Особливості технології виробництва МДФ полягають в тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених сполучними речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-870 кг / м. куб.)

Плити МДФ випробовуються в лабораторіях по багатьох параметрах: межа міцності при статичному вигині, межа міцності при перпендикулярному розтягуванні плити, розбухання по товщині, вологостійкість, щільність, шорсткість поверхні плит.

Плити повинні бути вологостійкими, зберігати форму при температурних коливаннях і бути стійкими до механічних впливів. Плити МДФ відповідають цим вимогам. Саме тому МДФ широко використовують при виробництві меблів і міжкімнатних дверей.

Крім цього, багато фахівців схиляються до того, що плити МДФ щодо вологостійкості і механічних характеристик перевершують натуральне дерево. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

Важливий і такий аспект, як вартість матеріалу. Міжкімнатні двері з МДФ часто коштують на 30-50 відсотків дешевше, ніж аналогічні вироби з цільного дерева.

І все-таки золотою серединою що враховує високі експлуатаційні властивості і вартість, є комбіновані вироби з МДФ та натуральної деревини.

МДФ облицьовуються натуральним або синтетичним шпоном, плівкою ПВХ. Дуже популярним є облицювання МДФ ламінатом. Покриття з ламінату робить МДФ довговічнішим, а різноманітні забарвлення і фактури покриття здатні задовольнити Ваші потреби.

Переваги:

Міжкімнатні двері Брама з МДФ, які Вам пропонує  Центр Дверей "Salvadoor" у Львові вважаються більш дешевими і економічними, ніж дерев'яні. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до перепадів температури і підвищеної вологості повітря. Можна сказати, що двері з МДФ «адаптовані» під наші кліматичні умови. Такий вид дверей можна без проблем встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Недоліки:

В результаті поломки або найменшого дефекту двері неможливо відремонтувати, тому вони і не дуже довговічні. У процесі використання верхня частина покриття починає стиратися. Не є натуральним «продуктом», тому у своїй екологічності і довговічності поступаються дверям з масиву.

Вибираючи двері, покупець в першу чергу відштовхується від вартості і технічних характеристик. Якщо хочеться, щоб двері «пережили» не одне покоління, виглядали добротно і не викликали проблем з ремонтом, то краще віддати перевагу дверям з масиву. Якщо хочеться вибрати двері «економ-класу» з цікавою структурою і зовнішнім виглядом, можна не сумніватися і вибирати двері, виготовлені з МДФ.

 (0)

Догори