Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Елітні двері фабрики ПРОКС

Елітні двері фабрики ПРОКС

 (0)

  Корисна інформація

Фабрика  дверей "Прокс” -  виробник міжкімнатних  дверей еліт класу з масиву ясеня елітного класу під замовлення і 15-ти річний досвід роботи  гарантує високу якість виробів, і економію часу та коштів замовника.

Візитною  карткою  дверей з масиву ясеня фабрики "Прокс” — унікальність і довершеність форм, надійність і довговічність виробів. Запорукою високої   якості продукції Прокс — новітні технології і обладнання відомих фірм GRIGGIO, KUPER, HOUFEK. Деревина, а саме масив ясеня , використовується екстра-класу з особливою технологією висушуваня ,при виготовленні дверей з ясеня  вологість деревини становить 8-10% , ясень — проростає виключно в Європі. Міцна прямошарова деревина з глибокою структурою, колір від білого до світло-коричневого. Середня суха маса 710 кг/м3, шпон класу А. При виготовленні виробів використовуються  елітні лакофарбові матеріали , а саме, поліуретанові лаки, грунти , і тони на нітрооснові , фірми BARPIMO(Іспанія) та фірми Акзо Нобель (Данія), які надають виробам унікальне шовковисто-матове покриття. Двері з масиву  ясеня  укомплектовані фурнітурою провідних виробників AGB (Італія) — компанія спеціалізується на розробці різноманітних замків до міжкімнатних, вхідних ,розсувних дверей , а також сантехнічні замки. Створенням дизайну та розробкою механізму кожного виробу займаються спеціалісти Служби розробки. Вся продукція проходить стадію тестування та у випадку необхідності допрацьовуються.  BONAITI (Італія)- відома на світовому ринку як виробник замкових  механізмів еліт класу. Фабрика "Прокс” використовує магнітні пластикові замки — це найновітніша технологія розробки, яка немає аналогів в світі. Механічний тест показав безвідмовну роботу  замка при 200 000 циклів, а це — 25 років роботи в домашніх умовах.  OTLAV (Італія) — компанія без сумніву являється світовим лідером в секторі виробництва віконних та дверних петель. Заснована в 1956 році Анджело Падованом, який заклав в основу компанії дослідження і розробку інновацій в сфері дверної фурнітури,що і стало основною перевагою дверних петель OTLAV перед продукцією інших виробників. HAFELE(Германія) — заснована 1923 році,головний офіс знаходиться в місті Нагольд в Німеччини. HAFELE- найбільший виробник мебельної і столярної фурнітури який ввійшов в п’ятірку світових лідерів в даній сфері діяльності. Фабрика "Прокс” використовує продукцію HAFELE для посувних дверей з масиву ясеня, високоякісні і надійні розсувні механізми.

Невідповідність кольору і текстури деревини комплектуючих частин дверного блоку з ясеня обумовлюється наступними факторами : різними видами зрізу деревини; місцем  вирощування деревини; східним або західним направленням сонячних променів на дерево;періодом часу зрізання деревини, віком деревини; кутом падіння світла на готові вироби. Всі перечислені моменти впливають на відтінок деревини, на рівень впитування барвників, тому на виробах допускається відхилення кольору на пів тону.

Двері з масиву ясеня виготовляються під індивідуальні розміри замовника та можуть бути будь-яких конструкцій: одинарні,  відкривні та посувні ; одинарні арочні, з фрамугами, з капітелями, з арочними фрамугами, а також двох, трьох,чотирьох створчаті. Посувні двері також можуть бути одинарними, двохстворчатими, чотирьохстворчатими, з фрамугами.

Також фабрика виготовляє інші елементи інтер'єру, що гармонійно поєднуються з дверима: плінтуси, зашивки проємів, стінові панелі, радіаторні решітки.

Умови експлуатації і догляду за виробами з масиву ясеня  :

  • столярні вироби експлуатуються в сухих, закритих приміщеннях,захищених від шкідливих атмосферних дій;
  • недопустиме пряме попадання сонячних променів на столярні вироби з ясеня;
  • температура в приміщенні повинна бути в межах + 10.....+250С. Висока або низька температура, а також її перепади можуть нашкодити столярним виробам з ясеня;
  • відносна вологість в місцях експлуатації дверей з масиву ясеня повинна бути в межах 50-70%. Забороняється тримати дверні блоки з ясеня в умовах сильної сухості чи вологості це може привести до розсихання і тріскання виробів з масиву ясеня;
  • недопустиме попадання на вироби з ясеня абразивних матеріалів, а також агресивних  речовин (кислоти, розчинники і т.д.)- такі речовини і їх сполучення можуть привести до пошкодження лакофарбового покриття;
  • поверхню столярних виробів з ясеня потрібно протирати сухою і м’якою  тканиною з використанням засобів які не мають агресивного вмісту.

 (0)

Догори