Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Характеристика вхідних дверей Патріот.

Характеристика вхідних дверей Патріот.

 (0)

  Корисна інформація

Вхідні металеві двері ТМ "Патріот" - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками. У цій статті ми детально розберемо основні особливості конструкції, які впливають на експлуатаційні якості дверей, для того, щоб зробити питання вибору дверей максимально простим.

Товщина металу сталевої конструкції полотна
Товщини металу елементів конструкції дверей ТМ "Патріот" складають до 3 мм. Ця товщина забезпечує високу жорсткість дверної конструкції, стійкість до деформації і є оптимальними для надійного захисту. Велика товщина металу значно обважнює двері і дає зайве навантаження на конструкцію дверей і стіну в місцях кріплення, при цьому захисні властивості залишаються практично на тому ж рівні.

Товщина дверного полотна
Товщина дверей ТМ "Патріот"  варіюється в межах 72-106 мм. Це обумовлено фізичними властивостями конструкції і товщиною панелей МДФ. У конструкцію дверного полотна входить декілька шарів тепло і звукоізоляції. Товщина полотна визначає рівень захисту від шуму і холоду.

Розміри вхідних дверей
Вхідні металеві двері ТМ "Патріот"  робляться в різних розмірах. Стандартні одностулкові вхідні двері: 860х2050, 960х2050, 880х2070, 980х2070 мм. Стандартні двостулкові: 1200х2050, 1300х2050 мм. Така розмірна лінійка дозволяє підібрати двері під будь-який одностулковий і двостулковий тип дверного отвору. Також ми під замовлення виготовляємо вхідні двері нестандартних розмірів.

Вага металевих дверей з коробом
Одностулкові вхідні двері ТМ "Патріот"  в середньому важать 100 кг. Двостулкові - 160 кг. На масу сталевих дверей впливають наступні параметри: товщина сталевого листа, товщина ізоляційних шарів, декоративна обробка (панелі МДФ), вага фурнітури і замків, а також інші опції.

Петлі
Одностулкові вхідні двері  мають дві посилені петлі з кулькою. У одностулкових вхідних дверях ТМ "Патріот" три петлі. Полуторні вхідні двері ТМ "Патріот" оснащені шістьма посиленими петлями. Середня вага одностулкових дверей ТМ "Патріот" - 100 кг. Середня вага двостулкових дверей - 160 кг. Кожна петля розрахована на вагу до 150 кг. Це забезпечує надійний і міцний зв`язок між дверима і коробом, а також легкий і вільний хід дверей на довгий термін служби.

Обробка вхідних дверей
Декором для усіх вхідних дверей ТМ "Патріот" служать панелі МДФ фанеровані плівкою ПВХ. Таке покриття максимально точно відтворює колір і текстуру, а також має високий рівень зносостійкості.

За посиланням Ви можете переглянути відеоогляди конструкцій:

Конструкція "Альфа". Нова комплектація вхідних дверей ТМ "Патріот"

Огляд конструкції вхідних дверей серії "PS" ТМ "ПАТРІОТ"

Огляд конструкції вхідних дверей серії "MS" ТМ "Патріот"

Огляд конструкції вхідних дверей серії "LS" ТМ "ПАТРІОТ"

 (0)

Догори