Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

KORFAD (Корфад)

KORFAD (Корфад)

 (0)

  Корисна інформація

Корюківська фабрика дверей ТМ "Korfad"( Корфад) виробляє збірні міжкімнатні двері і погонажні вироби з використанням екошпон (ламінатіном). Італійські технології, які ми використовуємо при розробці, в сукупності з сучасним обладнанням, використанням дорогих матеріалів і високих методик контролю забезпечили наших дверей європейську якість. На сьогоднішній день модельний ряд нашої фабрики налічує 60 моделей дверних полотен, об'єднаних більш ніж в 10 колекцій. Наше підприємство прагне до розширення модельного ряду з використанням великої колірної гами і стежить за останніми тенденціями в дизайні. Пріоритетом нашої фабрики є якість продукції. У 2015 році нашою фабрикою був відкритий перший фірмовий магазин міжкімнатних дверей. Власна роздрібна мережа оперативно оцінює попит на продукцію і виявляє нові тенденції в споживчих перевагах. Наша мета - зробити життя своїх клієнтів красивою, комфортною і безтурботним, пропонуючи їм індивідуальні товари за доступними цінами і забезпечуючи високий рівень обслуговування.

Конструкція:

Двері рамкової конструкції складаються зі стойових, верхніх і нижніх поперечок, а також фільонок. Стойові і поперечки виготовлені з переклеєного брусу хвойних порід деревини. З усіх боків обклеєний МДФ, для підвищення міцності конструкції. Стойові і поперечки облицьовують екошпоном (ламінатин). Фільонкою служить кашироване полотно, яке може бути замінено на скло. Скло -сатин «білий».

ЕКОШПОН:

Багаторічний досвід в деревообробці дозволив створити нову серію міжкімнатних дверей за італійськими технологіями. При виготовленні дверних полотен ми використовуємо екошпон чотирьох кольорів: венге, дуб грей, горіх, дуб вибілений. Двері виконані з використанням екошпон надзвичайно довговічні і мають високу зносостійкість - не затираються, не розтріскуються і надовго зберігають первинний колір і текстуру дерева. Екошпон - це технологічний багатошаровий матеріал нового покоління CPL (означає «ContiniousPressure Laminates», тобто, підданий тривалому пресування), який виходить з деревних волокон і синтетичного зв'язуючого. Він відрізняється екологічністю, натуральністю, високим ступенем практичності, стійкість до стирання. Двері з обробкою екошпон мають відмінні експлуатаційні якості. Перевага цього шпону в оптичній імітації дерева, модному декорі, блискучих і об'ємних поверхнях.

 (0)

Догори