Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Пам'ятка покупцеві

Пам'ятка покупцеві

 (0)

  Корисна інформація

Міжкімнатні двері для нас є елементом інтер'єру, що доповнюють і завершують його. Але одночасно  двері міжкімнатні виконують й інші функції, наприклад, розділяють простір у будинку, квартирі або приміщенні, забезпечують звуко- і шумоізоляцію, зюерігають теплові контури. А ще є якісні характеристики і поради, від яких залежить, як довго будуть служити двері, чи будуть вимагати ремонту та реставрації.

  1. Двері повинні зберігатися в сухому вентильованому приміщенні, складеними горизонтально. Вологість в приміщенні не повинна перевищувати 70%. Коробки і лиштву також необхідно зберігати в горизонтальному положенні на рівній поверхні. Розташовуйте двері та комплектуючі не ближче 1 метра від джерела тепла, не допускайте попадання на них прямих сонячних променів. Зберігайте поліетиленову упаковку якомога довше - до моменту установки.
  2. Монтаж дверей повинен бути виконаний відповідно до вимог сучасних технологій. Якісний монтаж дверей можуть виконати тільки фахівці, що мають необхідні інструменти, які пройшли спеціальне навчання. Ми рекомендуємо скористатися послугами монтажників нашої фірми, що мають високу кваліфікацію, які виконають установку дверей швидко, якісно і з гарантією. Ми не рекомендуємо встановлювати двері власними силами, а також користуватися послугами випадкових бригад або фахівців, знайдених за оголошенням у газеті. У цьому випадку велика ймовірність того, що двері будуть безнадійно зіпсовані і ніхто не відшкодує збитків завданих неправильним монтажем. Пам'ятайте, що усунути наслідки неправильного монтажу надзвичайно важко, а іноді й неможливо.
  3. Головним ворогом дверей є підвищена вологість у приміщенні. Приступайте до монтажу дверей тільки після того, як в приміщенні закінчені всі «мокрі» роботи - зроблена стяжка бетонних підлог, пофарбовані стіни або виконана наклейка шпалер. Приміщення має бути ретельно провітрено і просушено, в іншому випадку наслідки підвищеної вологості можуть бути самі неприємні - у шпонованих дверей здується і відшарується шпон, у соснових дверях можуть появитися тріщинки у місцях з'єднання тафель. Крім того, можливо викривлення полотна і зміна його геометричних розмірів, руйнування лакового покриття. Рекомендація: в приміщеннях, де вологість повітря перевищує 60-70%, необхідно вжити заходів для просушування повітря.
  4. Доглядайте за дверима як за хорошими меблями, для видалення пилу використовуйте пилосос з м'якою насадкою, суху м'яку ганчірку або серветку. Необхідно берегти двері від механічних пошкоджень, зіткнення з гарячими предметами, попадання на них води і розчинників, прямих сонячних променів.

 (0)

Догори