Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Приховані двері (невидима алюмінієва коробка)

Приховані двері (невидима алюмінієва коробка)

 (0)

  Корисна інформація

Здавалося б, ну, що нового можна втілити в дизайні інтер'єру сьогодні, вже все давним-давно зроблено. Але, виявляється, варто відпустити фантазію на волю і цікаві рішення не змушують чекати довго.

Все більшою і більшою популярністю серед покупців користуються так звані приховані двері. Це оригінальне рішення в хорошому, цікавому виконанні. Раніше такі двері використовували для того, щоб приховати вхід в приміщення, але з плином часу двері-невидимки придбали все більшу естетику і припали до душі багатьом сучасним особам. Для того, щоб втілити цю ідею в життя, використовують спеціальні приховані петлі для дверей.

Подібні секретні двері встановлювали в своїх покоях монархи минулих століть. Звичайно в сучасному світі подібні двері-невидимки не є необхідними в питанні безпеки, однак, вони грають роль оригінального предмета інтер'єру.

Створюючи ефект суцільної стіни, дизайнери перетворюють приховування дверей в важливий елемент інтер'єру. Використовуючи такий елемент в інтер'єрі, ми візуально розширюємо приміщення, особливо оцінять власники невеликих, асиметричних приміщень.

Якщо ви плануєте встановити приховані двері в своїй квартирі, Вам потрібно знати, що на відміну від інших видів дверей, ці встановлюються ще на початкових етапах ремонту, так як каркас грунтується і шпаклюється разом зі стінами, для того щоб після нанести декоративний малюнок.

Для покриття дверей можна використовувати різні матеріали, це може бути і фарба, і дзеркала, і що-небудь інше. Часто приховані двері фарбують в колір стін або покривають штукатуркою або клеять шпалерами. При проектуванні потаємних дверей, важливо також подумати про те, які меблі будуть використовуватися в інтер'єрі кімнати, і постаратися уникнути естетичного конфлікту в просторі.

Власникам, таких дверей також слід знати, що вони можуть відкриватися в обидві сторони, тобто як у всередину кімнати, так і назовні.

Оптимальним варіантом можна назвати Приховані двері під фарбування. Кількість можливих варіантів величезна, покупець може зупинити свій вибір, як на класичних рішеннях, так і на виробах в стилі модерн. З технічної точки зору немає нічого неможливого, можна використовувати звичні методи всім і кожному, такі як поклейка шпалерами, покриття фарбою, створення картин або настінної графіки, взагалі всі втілення найсучасніших ідей.

Вибрати та купити двері прихованого монтажу можна за посиланням на сайті Купити двері прихованого монтажу

 (0)

Догори