Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Приховані двері (невидима алюмінієва коробка)

Приховані двері (невидима алюмінієва коробка)

 (0)

  Корисна інформація

Здавалося б, ну, що нового можна втілити в дизайні інтер'єру сьогодні, вже все давним-давно зроблено. Але, виявляється, варто відпустити фантазію на волю і цікаві рішення не змушують чекати довго.

Все більшою і більшою популярністю серед покупців користуються так звані приховані двері. Це оригінальне рішення в хорошому, цікавому виконанні. Раніше такі двері використовували для того, щоб приховати вхід в приміщення, але з плином часу двері-невидимки придбали все більшу естетику і припали до душі багатьом сучасним особам. Для того, щоб втілити цю ідею в життя, використовують спеціальні приховані петлі для дверей.

Подібні секретні двері встановлювали в своїх покоях монархи минулих століть. Звичайно в сучасному світі подібні двері-невидимки не є необхідними в питанні безпеки, однак, вони грають роль оригінального предмета інтер'єру.

Створюючи ефект суцільної стіни, дизайнери перетворюють приховування дверей в важливий елемент інтер'єру. Використовуючи такий елемент в інтер'єрі, ми візуально розширюємо приміщення, особливо оцінять власники невеликих, асиметричних приміщень.

Якщо ви плануєте встановити приховані двері в своїй квартирі, Вам потрібно знати, що на відміну від інших видів дверей, ці встановлюються ще на початкових етапах ремонту, так як каркас грунтується і шпаклюється разом зі стінами, для того щоб після нанести декоративний малюнок.

Для покриття дверей можна використовувати різні матеріали, це може бути і фарба, і дзеркала, і що-небудь інше. Часто приховані двері фарбують в колір стін або покривають штукатуркою або клеять шпалерами. При проектуванні потаємних дверей, важливо також подумати про те, які меблі будуть використовуватися в інтер'єрі кімнати, і постаратися уникнути естетичного конфлікту в просторі.

Власникам, таких дверей також слід знати, що вони можуть відкриватися в обидві сторони, тобто як у всередину кімнати, так і назовні.

Оптимальним варіантом можна назвати Пріховані двері під фарбування. Кількість можливих варіантів величезна, покупець може зупинити свій вибір, як на класичних рішеннях, так і на виробах в стилі модерн. З технічної точки зору немає нічого неможливого, можна використовувати звичні методи всім і кожному, такі як поклейка шпалерами, покриття фарбою, створення картин або настінної графіки, взагалі всі втілення найсучасніших ідей.

 (0)

Догори