Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Приховані петлі

Приховані петлі

 (0)

  Корисна інформація

Приховані дверні петлі: переваги та недоліки в користуванні

Приховані петлі останнім часом набули великої популярності. Їх використовують для дверних конструкцій, які виготовлені з різних матеріалів, які встановлюють під час оформлення вхідних і міжкімнатних отворів. Адже вони надають красивого вигляду та забезпечують додатковою безпекою помешкання. До основних переваг використання прихованих дверних петель можна віднести:

Безпека. Саме використання прихованих дверних петель унеможливить потрапляння до квартири «непроханих гостей» шляхом їх спилювання. Це часто трапляється коли використовують звичайні зовнішні петлі, але в нашому випадку, зловмисники просто не матимуть до них доступу.

Надійність. Приховані петлі є довговічними та служитимуть вам протягом багатьох років. Як свідчить статистика, вони швидко не ламаються і не потребують частих візитів майстрів для їх регулювання чи заміни.

Красиві двері. Дверні петлі є прихованими, а відповідно їх непомітно. Завдяки цьому двері виглядають естетично та привабливо, адже вони зливаються з стіною і не мають ніяких виступів.

Міцність. Приховані дверні петлі є міцними та надійними. Саме тому їх найчастіше використовують для броньованих вхідних дверей. Завдяки цьому у вас не виникатимуть проблеми з просіданням дверей, а також з порушенням їх правильного відкривання-закривання.

Про приховані дверні петлі можна сказати, що вони не мають недоліків. Проте, щоб вони правильно функціонували, потрібно видалити весь будівельний бруд, який потрапив на фурнітуру під час встановлення дверей. Адже це може призвести до руйнування механізмів та їх швидкої заміни або ремонту. Тому одразу після встановлення дверей очистіть їх від пилу та бруду, особливо в місцях з’єднання дверної коробки з рухомою частиною дверей – дверним полотном.

 (0)

Догори