Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Шпоновані двері

Шпоновані двері

 (0)

  Корисна інформація

Шпоновані двері Львів виготовляються з застосуванням штучного або натурального шпону. Звичайно, що натуральний шпон міцніший і довговічніший від штучного.  

Дерев'яні двері з натурального шпону характерні високими споживчими властивостями і крім цього добре переносять перепади температури і вологи.  У порівнянні з дверима, виготовленими з масиву, шпоновані двері більш довговічні, надійніші в експлуатації. Їх використовують для офісних приміщень, приватних будинків та квартир.

Шпоновані двері виготовляються під будь-які розміри. При ширині стіни більшій ніж 80 мм виготовляється дверна коробка суцільна - без добору будь-якого розміру, при бажанні вона може бути тафльованою. При потребі, у випадку перепаду підлог у приміщеннях, виговляється дубовий поріг будь-якої висоти. Шпоновані двері виготовляються з четвертю на полотні і на коробці та з врізаними на виробництві замками та завісами.

Виготовляються також полотна під розсувні системи. Модельний ряд та кольорова гама шпонованих дверей достатньо широкі, щоб задовільнити потреби і класичного і сучасного інтер'єру.     

 (0)

Догори