Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Шпоновані двері FADO (Фадо)

Шпоновані двері FADO (Фадо)

 (0)

  Корисна інформація

Фабрика "FADO" є одним з лідерів на ринку України, яка займається виробництвом міжкімнатних дверей. Міжкімнатні двері "FADO" виготовляються з натуральних, екологічно чистих матеріалів: з дерев'яного євробрусу, для якого використосують тільки екологічно чисті клеї на водяній основі. Дверна коробка виготовляється з зрощеного брусу, оздоблюється шпоном. Лиштва - шпонована – Г-подібна, заходить в паз коробки. В якості оздоблювального матеріалу використовується натуральний шпон дуба, тонування і лак. Двері шпоновані "FADO" виготовляються одинарними, подвійними та розсувними. Є можливість виготовлення стандартних і нестандартних размірів. Покриття міжкімнатних дверей фабрики "FADO" шпон дуба, тонування і висококласне покриття стійким лаком. Глибоке тонування шпону дуба виявляє текстурний малюнок деревини.

Покриття

Каркас із соснової склейки, обклеєний з обох боків плитами HDF, зверху облицьований натуральним дубовим шпоном. Шпон затонований і покритий лаком.

Конструкція

Дверне полотно з фальцем або без фальцу. Дверна коробка виготовляється з зрощеного брусу, обклеюється шпоною. Коробка з пазом під Г-подібну лиштву, заокруглена. Можливе виготовлення нестандартного розміру блоку по висоті і ширині.

Ми виробляємо якісні міжкімнатні шпоновані двері. Сучасні моделі доповнять вашу квартиру, будинок чи приміщення. Різні забарвлення і вибір заповнення забезпечують великий набір рішень, які можна застосувати на етапі дизайну.

 (0)

Догори