Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA

Скло-каркасні міжкімнатні двері AXIOMA

 (0)

  Корисна інформація

За обсягами виробництва скло-каркасних міжкімнатних дверей Фабрика дверей AXIOMA займає лідируючі позиції.

УНІКАЛЬНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ

Технологія виробництва скло-каркасних дверей забезпечує не тільки гарний зовнішній вигляд, але і невисоку вартість продукції порівняно із закордонними аналогами.

ДОВГОВІЧНІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Нанесення малюнка піскоструйкою гарантує його довговічність.

Завдяки дзеркальним і скляним елементам Ваш будинок стане вишуканим і елегантним, а малюнок на таких дверях додасть їм глибину і об'ємність. Ще однією перевагою такого малюнка є непрозорість дверей, що дозволяє використовувати їх у спальних і ванних кімнатах.

У числі інших переваг - хороша звуко- і теплоізоляція, надійність, довгий термін служби, міцність. Лаконічний і стильний зовнішній вигляд скло-каркасної міжкімнатних дверей AXIOMA дозволяє використовувати конструкції зі скла в будь-якому інтер'єрі, у тому числі в сучасному, виконаному в стилі Hi-Tech.За допомогою сучасного обладнання, застосовуваного при піскоструминній обробці скляних і дзеркальних поверхонь, є можливість нанесення малюнка високого ступеня складності. Будь-яка Ваша ідея, навіть у найскладнішому графічному вигляді, може прикрасити Ваші двері.

До Ваших послуг команда справжніх професіоналів, які якісно і швидко виконають саме сміливе ваше бажання. Завдання нашої компанії - двері, які подарують вашому будинку затишок і безпеку, а Вам - гарний настрій і задоволеність результатом. Для цього в нашому арсеналі є всі найновіші, якісні технології та інструменти.

Двері АКСІОМА - це надійність, довговічність, доступна ціна та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Плануючи своє майбутнє житло Ви можете фантазувати про будь-якому інтер'єрі і не переживати про те, чи знайдете Ви на ринку товарів придатну вам деталь.

 (0)