Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Вхідні двері індивідуального виготовлення

Вхідні двері індивідуального виготовлення

 (1)

  Корисна інформація

Існує дуже великий вибір вхідних дверей, але доцільні ті , які поєднують в собі високі технологічні та декоративні характеристики. Такі вхідні двері повинні відзначатися зовнішньою привабливістю, функціональністю та довгим терміном експлуатації. Вхідні металеві двері, або як їх часто називать броньовані двері, які ми виготовляємо, відповідають цим вимогам.

Центр дверей "Salvadoor” пропонує широкий асортимент вхідних металевих дверей у Львові. Наші металеві двері завжди захистять Вас від непроханих гостей, різного роду нестандартних дій, холоду і зайвого шуму. Кожен, хто віддає перевагу безпеці, функціональності і стильному дизайну, повинен обов'язково відвідати наш салон.

Ми пропонуємо стандартне і нестандартне виконання дверей вхідних у Львові. Броньовані двері нестандартних розмірів, що особливо актуально для львів'ян, виготовляються під замовлення будь-яких конструкцій і дизайну. Можливе виготовлення одностворчатих металевих дверей , двостворчатих металевих дверей, металеві двері з фрамугами, металеві двері з ковкою, металеві двері з ковкою та склопакетами. МДФ-накладки можуть бути виконані у будь-яких кольорах та з будь-якими візерунками на вибір замовника, використовуються фрезирування та патинування на накладках, а також, на внутрішню сторону вхідних дверей можна використати накладку, ідентичну по дизайну до міжкімнатних дверей.

Внутрішня частина дверей складається із металевого листа товщиною 2 мм з чотирьма ребрами жорсткості квадратного січення . В якості тепло- і звукоізоляції використовується мінеральна вата "Ізовер” або пінопласт товщиною 5 см.  

Дверне полотно рухається на двох потужних петлях на підшипниках, які захищені двома антизрізами. Підшипники забезпечують легкий хід дверей, при якому не відчувається їх вага (біля 100 кг). Дверна рама обклеєна еластичним резиновим ущільненням, який забезпечує захист від шуму і пилу.  

Незвичайним рішенням для вхідних дверей у Львові може бути врізання склопакета, прикрашеного кованими решітками авторської роботи. Герметичний склопакет з кованою решіткою не погіршує тепло- і звукоізоляцію, але пропускає природне світло і робить моноліт дверей не таким звичайним, а швидше навпаки, додає Вашим дверям неповторний шарм. Вхідні металеві двері Львів комплектуються замками наступних фірм: "Каle”Туреччина; "Guardian”Росія; "Gerda”Росія; "Mottura”Італія; "Cisa”Італія; також можлива комплектація замками клієнта. З зовнішньої сторони двері мають дві захисні противисверлювані броненакладки з загартованої сталі вмонтовані в спеціальні протизламні тарілки, які надійно захищають проти злому. Адже, всім відомо, що у жодному випадку не варто економити на безпеці - "скупий платить двічі” - краще один раз знайти надійне і комплексне рішення проблеми безпеки, а ніж потім підраховувати збитки.

Неповторні, і що найголовніше , надійні вхідні металеві двері прикрасять будь-який інтер’єр (екстер'єр), допоможуть стилізувати Ваш будинок під стародавній замок, сучасний модерн, вони створять прекрасний антураж Вашим володінням: ресторанам, клубам, представництвам фірм, або заміським будинкам.

В комплект металевих дверей входить:

  • металева коробка з профільної труби, утеплена мінеральною ватою;
  • дверне полотно з листом металу 2 мм із зовнішньої сторони, двома панелями МДФ , утеплене мінеральною ватою;
  • завіси на підшипниках ;
  • притвір і лиштва, які закривають щілини між сталевою дверною коробкою і дверним полотном з внутрішньої сторони;
  • ручка, посиленої конструкції яка є стійкою до - фізичних пошкоджень;
  • комплект замків;
  • дві броненакладки;
  • панорамне вічко, з кутом огляду від 60 до 210º.

 (1)

Догори