Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Двері Forme

Італійські дверні ручки від компанії Frosio Bortolo унікальні в своєму роді. Компанія Frosio існує більше 60 років і є одним з лідерів на світовому ринку, виробляє і продає дверні та віконні вироби і володіє престижними брендами Forme і Class.

Компанія Rodos є ексклюзивним представником дверної фурнітури Frosio Bortolo в Україні. На нашому сайті налічується понад 60 модеделей ручок і 4 варіанти кольору. Такий асортимент дозволяє вибрати фурнітуру під будь-який дизайн. У модельному ряді представлені - Boston, Minerva, Olimpia, Ginevra, Modena, Milly, Element, Amalfi, Antik, Siena, Atla, Goccia, Solis і Monza. Інновації і традиції поєднуються в стилі Frosio Bortolo. Завдяки прагненню до найвищої якості та працьовитості, компанія відома не тільки в Італії, але і у всьому світі.

Висока якість, вишуканий дизайн і продумана функціональність привнесуть затишок і гармонію у Ваш будинок. Якісні матеріали і сучасне, високотехнологічне обладнання на виробництві, робить фурнітуру для міжкімнатних дверей Frosio Bortolo надійною і довговічною.

Догори