Важливо!!! Магазин не працюватиме 20.03.2019 у зв'язку з виїздом на виставку

Пенал для розсувних дверей Mito Classic

Пенал для розсувних дверей Mito Classic
Пенал для розсувних дверей Mito Classic
Збільшити

11 650 грн.

Консультація та замовлення через чати:
Як зробити замовлення дверей:
  • view_carouselВибираєте колекцію чи модель
  • directions_walkЗамовляєте візит замірника
  • local_atmОплачуєте аванс
  • meeting_roomОчікуєте на доставку і монтаж
Характеристики:
Тип дверей Прихованого монтажу
Опис:

Металевий пенал був створений для швидкої та легкої установки всередину стін різних видів, а також може бути встановлений на вже існуючий підлогу, внаслідок чого є ідеальним вибором для оновлення інтер'єру та економії простору в будинку. Завдяки зустрічній планці з обраним пазом та ущільнювачем, двері закриваються щільно і добре ізольовані не пропускають звук, світло та запах. Вся фурнітура та пенал італійського виробництва забезпечує довгу,безпроблемну і безшумну роботу. Оскільки пенал зроблений у стандартних розмірах, у Вас не буде жодних проблем для встановлення.

Розсувні системи для міжкімнатних дверей: конструкція, методи кріплення

Поширення, зростання популярності, розсувних дверних блоків сприяла модернізація їх конструкції. З моменту своєї появи вони стали більш міцними, зносостійкими, легкими, комфортними у використанні. Купити сучасні механізми для відкриття різноманітних полотен ви зумієте тут. Наші зразки здатні забезпечити безшумну, надійну роботу протягом тривалого часу.

Конструкція розсувних систем для міжкімнатних дверей.

Останнім часом розсувні системи для міжкімнатних дверей все більше витісняють з ринку звичайні моделі. Їх прийнято використовувати як у побуті, так і різних установах. Дані системи розсувних дверей, що передбачають виїзд зі стіни. Вони популярні за рахунок невисокої ціни, простоти конструкції. Розсувні системи для міжкімнатних дверей оснащуються довговічним, прямолінійним, простим пристроєм. Залежно від маси моделі є механізми, розраховані на двері до 120, 100, 80, 40 кг.

Розсувні системи для дверей включають наступні елементи: Верхню рейку. Вона приймає навантаження на собі, визначає напрямок. Завдяки їй система розсувних дверей також не вібрує, рухи відбуваються плавно. Ролик - він несе відповідальність за довгу, безшумну, плавну роботу. Металеві тримачі дверей. Встановити монтажну плату планку Т-подібну напрямну. Іншими словами, є колією. На ній ґрунтується система для розсувних дверей.

Інші товари в цій категорії:
41
Пенал для розсувних дверей Mito Classic
Пенал для розсувних дверей Mito Classic
Закрити
Догори